حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی ۳ بر صفر پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازی خیلی خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم و این نشان از همدلی و وحدتی است که بین بازیکنان وجود دارد.

وی افزود: ما می دانستیم که در این دیدار برنده خواهیم بود اما فکر نمی کردم ۳ گل به حریف برنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص تشویق های بی امان علی کریمی توسط هواداران پرسپولیس و صحبتهایش در برنامه نود، گفت: کریمی اسطوره باشگاه و فوتبال ما است و هواداران دوستش دارند. این صحبتها در خانواده ورزش هست. به ابهامات هم پاسخ داده می شود ولی دلیل نمی شود از شخصیت و اسطوره بودن این عزیزان کاسته شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا از سازمان لیگ بابت تبلیغات محیطی پولی دریافت کرده اید یا خیر؟ گفت: هنوز یک ریال به ما داده نشده است اما امیدواریم هر چه زودتر مطالبات ماپرداخت شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان پرسولیس و اینکه گویا برانکو به باشگاه لیست بازیکنان مدنظرش را داده است، گفت: برانکو هنوز لیستی نداده است. نمی دانم شما چرا نگرانید و این قدر عجله دارید. مطمئن باشید همه بازیکنان تمدید خواهند کرد و هیچ مشکلی وجود ندارد اما در حال حاضر تمام تمرکز بازیکنان ما بر روی لیگ قهرمانان است تا بتوانیم در دیدارهای آینده هم موفق باشیم. همه بازیکنان می مانند و نگران نیستیم.