خانه / سایت تابناک / هفته سبز بورس تهران با رشد اندک شاخص‌های منتخب به پایان رسید

هفته سبز بورس تهران با رشد اندک شاخص‌های منتخب به پایان رسید

هفته سبز بورس تهران با رشد اندک شاخص‌های منتخب به پایان رسیدشاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه ۹۷ با افزایش ۳۴ واحدی معادل ۰٫۰۴ درصد به رقم ۹۴ هزار و ۹۴۰ واحد رسید. این روند صعودی در حالی امروز برای هفتمین روز پیاپی ادامه داشته است، که در مجموع رشد ۲۴۲۱ واحدی را در هشت روز کاری اخیر شاهد بوده ایم.

به گزارش تابناک اقتصادی ، امروز تالار شیشه‌ای در پنجمین و آخرین روز کاری هفته جاری، همانند هفت روز کاری گذشته، شاهد روند صعودی شاخص‌های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۱۰ واحدی معادل ۰٫۰۴ درصد به رقم ۲۹ هزار و ۶۵۰ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۱۰ معادل ۰٫۰۶ درصد، عدد ۱۷ هزار و ۱۲۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۷ واحدی معادل ۰٫۰۶ درصد به رقم ۱۲ هزار و ۶۴۴ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور بر خلاف روزهای قبل، ۴ واحد کاهش را رقم زد و به سطح ۱۰۱ هزار و ۳۸۶ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۷ واحد افزایش معادل ۰٫۰۱ درصد به رقم ۶۷ هزار و ۶۱۴ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز با ۱۶۲ واحد افزایش معادل ۰٫۰۸ درصد همراه بود و عدد ۲۰۱ هزار و ۲۵۶ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص کل بورس بیشترین پیشروی را همانند روز قبل، در ساعت ۱۱:۵۰ داشت و در سطح ۹۴ هزار و ۹۸۰ واحد قرار گرفت.

هفته سبز بورس تهران با رشد اندک شاخص‌های منتخب به پایان رسید

امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی پتروشیمی مبین با ۷۳ واحد ، معدنی و صنعتی گل گهر با ۲۶ واحد و فولاد خوزستان با ۲۴ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت های مخابرات ایران با ۳۰ واحد، سایپا با ۲۷ واحد و ایرانخودرو با ۲۴ واحد کاهش  بیشترین تاثیرمنفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود

بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سوال علی ساری نماینده اهواز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.