خانه / سایت اقتصاد نیوز / ماجرای شرط سرنوشت‌ساز بازیکن استقلال

ماجرای شرط سرنوشت‌ساز بازیکن استقلال

وریا غفوری از منصوریان خواست یک فرصت دیگر به او بدهد تا خودش را ثابت کند. سرمربی وقت استقلال هم قبول کرد که این بازیکن را نگه دارد اما از قرار معلوم در قرارداد وریا شرط گذاشتند، درست شرطی مشابه قرارداد مجتبی جباری و سجاد شهباززاده. البته سرنوشت امسال وریا با دو بازیکن دیگر متفاوت بود.

غفوری به قولی که داد عمل کرد. در حال حاضر وریا غفوری یکی از بهترین بازیکنان استقلال است. این بازیکن توانسته نظر شفر را هم جلب کند. غفوری حتی در حملات استقلال هم شرکت می‌کند و برای این تیم گل هم زده است. به همین دلیل وقتی خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی به شفر گفته‌اند نکات آنالیز برنامه نود را دیده‌ای در پاسخ گفت: «بله. یادم باشد از این به بعد از وریا بخواهم گل نزند. مگر من می‌توانم به غفوری بگویم گل نزند؟» این نشان می‌دهد سرمربی آلمانی استقلال از نحوه بازی کردن وریا غفوری راضی است. می‌توان امیدوار بود که وریا به رغم تجربه‌ای که در تیم ملی دارد امروز در بازی با الریان هم یکی از بازیکنان قدرتمند و موثر تیم باشد. استقلال در بازی‌های بین‌المللی به تجربه چنین بازیکنانی نیاز دارد. بازی‌های برون مرزی با بازی‌های داخلی فرق دارد و در چنین شرایطی بازیکنانی می‌توانند نقش کلیدی را برای تیم اجرا کنند که در بازی‌های برون مرزی تجربه کافی دارند. وریا یکی از آن بازیکنانی است که این خصوصیت را دارد.

به طور حتم به دلیل سبک بازی وریا غفوری شفر خواهان ماندن این بازیکن برای فصل آتی می‌شود و شاید ورق برای این بازیکن در لیگ هجدهم برگردد و این بار مسوولان و کادرفنی استقلال مجبور باشند که شرط‌های او را برای ماندن قبول کنند. وریا شاید آماده‌ترین بازیکن این فصل استقلال نباشد ولی می‌توان گفت که یکی از آماده‌ترین‌ها است. می‌توان اینطور تصور کرد که شفر برای فصل آتی در استقلال می‌ماند و یکی از بازیکنانی که در این تیم نگه می‌دارد وریا غفوری است. امروز سرمربی آلمانی استقلال چشم امیدش به بازی خوب بازیکنانی مثل غفوری است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

گوشت نسیه‌ای با کارت ملی در پایتخت

به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه در بخشی از ازاین گزارش نوشت: در جنوب شهر کاروکاسبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.