رضا قوچان نژاد که نیم فصل خوبی با هیرنفین در لیگ اردویسه هلند پشت سرنگذاشت خود را آماده بازگشتی دوباره می کند و قصد جدایی از این تیم را ندارد.

گوچی در گفتگو با لوی واردر با ابراز خوشحالی از اینکه به زودی صاحب فرزند می شود درباره اهمیت فوتبال در ایران و حضور در جام جهانی گفت: در دوره قبل در برزیل حضور داشتم که نقطه اوج دوران ورزشی ام بود چون این تورنمنت بهترین مکان برای ارائه توانایی های بازیکنان است.

وی ادامه داد: نه فقط من که بسیاری از بازیکنان فوتبال در ایران بسیار محبوب هستند چرا که مردم به طور باورنکردنی به این رشته علاقه دارند. هلند را دوست دارم اما ایران کشوری با مردمی شاد است که به فرهنگ آن افتخار می کنم. متاسفانه در غرب تصویر غلطی از کشور من ارائه می‌دهند.

مهاجم ایرانی هیرنفین در مورد دخالت برخی کشورهای غربی در امور داخلی ایران گفت: برخی کشورها علاقمندند در ایران درگیری و ناآرامی باشد تا به مقاصد خود برسند. متوجه این رفتار نمی‌شوم و علاقه‌ای ندارم حامی آنها باشم.

گوچی درباره نیمکت نشین شدن در هیرنفین و احتمال ترک تیمش تاکید کرد: من اعتبار خودم را دارم و برای آن جنگیدم. از تعطیلات استفاده کردم تا شرایطم را بهتر کنم و آماده ام تا دوباره شروع کنم.

وی ادامه داد: در این مدت پیشنهادهایی داشتم چه از هلند و چه تیم های دیگر. حتی پیشنهاد مالی بسیار خوبی از چین داشتم اما فکر می کنم همه چیز پول نیست. همانی هستم که فصل قبل ۲۰ گل زدم و می توانم دوباره همان عملکرد را داشته باشم. بعد از اتمام فصل پیشنهادهای زیادی داشتم اما خواستم در هیرنفین بمانم و حالا نیز می مانم و برای برگشت به ترکیب اصلی می جنگم.