خانه / سایت تابناک / شاخص کل بورس با فولاد به رشد ۳۳ واحدی بسنده کرد

شاخص کل بورس با فولاد به رشد ۳۳ واحدی بسنده کرد

شاخص کل بورس با فولاد به رشد ۳۳ واحدی بسنده کردشاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه سی اردیبهشت ماه ۹۷ با افزایش ۳۳ واحدی معادل ۰٫۰۴ درصد به رقم ۹۵ هزار و ۱۳۶ واحد رسید. این روند صعودی در حالی امروز برای دهمین روز پیاپی رقم خورده است، که روز گذشته نیز شاخص کل با رشد ۱۶۲ واحدی معادل ۰٫۱۷ درصد همراه شده بود.

به گزارش تابناک اقتصادی ، امروز تالار شیشه‌ای در دومین روز کاری هفته جاری، همانند نه روز کاری گذشته، شاهد روند صعودی شاخص‌های منتخب بود. بر این اساس، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) با افزایش ۱۰ واحدی معادل ۰٫۰۴ درصد به رقم ۲۹ هزار و ۷۰۲ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۶۱ معادل ۰٫۳۶ درصد، عدد ۱۷ هزار و ۲۹۸ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۴۵ واحدی معادل ۰٫۳۶ درصد به رقم ۱۲ هزار و ۷۴۷ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۹۲ واحد افزایش را رقم زد و به سطح ۱۰۱ هزار و ۶۹۵ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۲۰ واحد افزایش معادل ۰٫۰۳ درصد به رقم ۶۷ هزار و ۷۶۲ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز با ۸۷ واحد افزایش معادل ۰٫۰۴ درصد همراه بود و عدد ۲۰۱ هزار و ۶۲۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص کل بورس بیشترین پیشروی را  در ساعت ۰۹:۵۰ داشت و در سطح ۹۵ هزار و ۲۳۵ واحد قرار گرفت.

شاخص کل بورس با فولاد به رشد ۳۳ واحدی بسنده کرد

در معاملات امروز بازار سرمایه، نماد معاملاتی فولاد متعلق به فولاد مباركه اصفهان با ۶۳ واحد، نماد شبندر متعلق به پالايش نفت بندرعباس با ۳۲ واحد، نماد مبین متعلق به پتروشيمي مبين با ۲۷ واحد، نماد آپ متعلق به آسان پرداخت پرشين و نماد فخوز متعلق به فولاد خوزستان با ۱۵ واحد، نماد جم متعلق به پتروشيمي جم با ۱۴ واحد، نماد کگل متعلق به معدني و صنعتي گل گهر با ۱۱ واحد و نماد بفجر متعلق به پتروشيمي فجر با ۹ واحد افزایش، بیشترین تاثیر مثبت را در رشد شاخص کل بورس داشتند.

در مقابل، نماد معاملاتی شپنا متعلق به پالايش نفت اصفهان با ۴۲ واحد، نماد فارس متعلق به صنايع پتروشيمي خليج فارس با ۲۹ واحد، نماد خودرو متعلق به ايران‌ خودرو با ۲۰ واحد، نماد کچاد متعلق به معدني‌وصنعتي‌چادرملو با ۱۷ واحد، نماد اخابر متعلق به مخابرات ايران و نماد پترول متعلق به گروه پتروشيمي س. ايرانيان با ۱۵ واحد و همچنین نماد پارسان متعلق به گسترش نفت و گاز پارسيان با ۱۴ واحد کاهش، بیشترین تاثیر منفی را در برآورد نماگر بورس تهران داشتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

سهم هر ایرانی از بدهی خارجی در مرداد ماه سال جاری به چقدر رسیده است؟

نبود منابع مالی کافی در داخل کشور باعث می شود تا دولت ها برای پیشبرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.