خانه / سایت اقتصاد نیوز / زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است! + عکس

زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است! + عکس

نمناک؛ در پی مشکل قلبی و شرایط وخیم یک بیمار زن پزشکان مجبور به استفاده از روشی خاص شدند ، روشی که قلب بیمار همراه با تجهیزات و باطری داخل کوله پشتی همراه او به همه جا حمل می شود. قلب زن

 

قلب زن

جراحی متفاوت قلب زن  جوان

 زنی با قلب ۷ کیلویی !

“سیلوا حسین ” ۳۹ ساله مدتها به دلیل دردهای شدید و سنگینی غیرطبیعی در سینه اش به پزشک مراجعه میکرده و تمام آن مدت مشکل قلبی او به اشتباه مشکل گوارشی تشخیص داده می شد و او به اجبار داروهای غیرضروری مصرف مر کرد تا اینکه در نهایت مشکل اصلی او تشخیص داده شد و متخصصان قلب و عروق به دلیل وضعیت وخیم او مجبور به جراحی خاصی شدند.
این زن مسلمان که دو فرزند ۵ ساله و ۱۸ ماهه دارد توسط “دیانا گارسیا” و “اندری سیمون” جراحی شد ؛ جراحی که او را صاحب قلبی ۷ کیلویی کرد. متخصصان با توجه به اوضاع مجبور به عمل جراحی خاصی شدند که در پی آن اکنون سیلوا حسین صاحب قلبی قابل حمل در کوله پشتی است که با لوله، باتری و تجهیزات جانبی، وزن آن به هفت کیلوگرم می رسد.
قلب زن

زنی که باید تمام وقت قلبش را داخل کوله پشتی حمل کند

سیلوا می گوید:تمام آنچه قبل از جراحی به یاد دارم اشک هایی است که هنگام گفتن آرزوهایم به خواهر کوچکم می ریختم.بعد از پایان جراحی زمانی که به هوش آمدم به من گفتند که قلب مرا از سینه خارج کرده اند تا بهبود یابم ، نمی دانستم اینها یعنی چه و فکر می کردم مرده ام و این صداها و تصاویر را در روح من درک می کند اما بعد متوجه شدم که در پی یک جراحی موفقیت آمیز صاحب قلب جدیدی شده ام که باید داخل یک کوله پشتی آن را با خود حمل کنم. مطمئنا با این شرایط مثل سابق به راحتی نمی توان هر کاری انجام دهم ولی سلامتی که بدست اورده ام زندگی را لذت بخش کرده است.
قلب زن قلب زن

زندگی جدید زن جوان با قلبی که داخل کوله پشتی است

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

معاون وزیر ورزش: استمرار حضور زنان در ورزشگاه‌ها بیشتر می‌‎شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین ،فریبا محمدیان حضور بانوان را در دیدار دوستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.