خانه / سایت تابناک / جهش سود بزرگترین بانک آلمان به ۷۰۰ میلیون یورو

جهش سود بزرگترین بانک آلمان به ۷۰۰ میلیون یورو

به گزارش ایبِنا به نقل از دویچه وله، دویچه بانک بزرگترین بانک آلمان پیش بینی کرد سود این موسسه مالی در سه ماه دوم سال جاری میلادی به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند و در حدود ۷۰۰ میلیون یورو (۸۲۱ میلیون دلار) باشد.

در همین حال بزرگترین بانک آلمان انتظار دارد سود سه ماه دوم آن بسیار بیشتر از آنچه که پیش بینی شده، باشد. دویچه بانک انتظار دارد سود آن بین آوریل تا ماه ژوئن قبل از حسابرسی های مالیاتی ۷۰۰ میلیون یورو و بعداز حسابرسی های مالیاتی ۴۰۰ میلیون یورو باشد.

این در حالی است که سود سه ماه نخست این بانک قبل از حسابرسی های مالیاتی ۳۲۱ میلیون یورو ثبت شده بود و اکنون به بیش از ۲ برابر افزایش پیدا خواهد کرد. پیش از این تحلیل گران اقتصادی برآورد کرده بودند که سود دویچه بانک بعداز فرآیند مالیاتی ۱۵۹ میلیون دلار باشد.

قرار است بیست و پنجم ماه جاری میلادی گزارش درآمد کامل دویچه بانک منتشر شود. البته از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون تقریبا ۴۰ درصد از ارزش سهام دویچه بانک سقوط کرده و سیاست جدی کاهش هزینه ها را به مدیران این بانک تحمیل کرده است.

بر پایه این گزارش، سود دویچه بانک برای سومین سال متوالی است که سیر نزولی دارد و قرار است که تعدیل نیرو در دویچه بانک از یکهزار و ۷۰۰ نفر به ۹۵ هزار و ۴۰۰ نفر افزایش پیدا کند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

ورود خودروهای سواری به عراق ممنوع شد

به گزارش ایبِنا، محسن معماری رییس گمرک شلمچه با اعلام این خبر، اظهار داشت: در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.