خانه / سایت اقتصاد نیوز / جزئیات ۲۱ نقص خط ۷ مترو تهران که برطرف شد

جزئیات ۲۱ نقص خط ۷ مترو تهران که برطرف شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر ،قرار است فردا ۵ ایستگاه از خط ۷ مترو تهران به بهره برداری برسد . خط ۷ متروی تهران یکی از پرحاشیه ترین خطوط مترو است که پس از افتتاح به دلیل نا ایمن بودن ،بهره برداری از آن متوقف شد .زمان اعلام شده برای آغاز به کار دوباره این خط چندین بار از سوی مسئولان شهری تغییر کرد تا سر انجام هفته گذشته اعلام شد که ۵ ایستگاه آن به طور کامل ایمن سازی شده و آماده خدمات رسانی است اما برخی از رسانه ها از نمایشی بودن دوباره این افتتاح خبر داده و گفته بودند که سیستم سیگنالینگ این خط و هواکش های آن دچار مشکل است . 

علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران، اما این اظهار نظرها را رد کرد و اعلام کرد  ایمنی ایستگاه‌های در حال افتتاح خط ۷ مترو را تضمین می‌کنم . او در خصوص این که  گفته می‌شود سیگنالیگ خط ۳ مترو برای افتتاح به خط ۷ آورده شده است، توضیح داد: اصلا چنین چیزی امکان‌پذیر نیست؛ سیگنالیگ خط ۳ را یک شرکت ایرانی و این در حالی است که سیگنالینگ خط ۷ را یک شرکت خارجی تامین کرده است.

 محمد علی کرونی دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز گفت : ایستگاه هایی که در حال افتتاح ،رفع نقص شده است .

photo_2018-07-13_16-05-22

photo_2018-07-13_16-05-34

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

سناریوهای روحانی برای تعیین سخنگوی دولت؛ دو سخنگوی غیر رسمی دولت چه کسانی خواهند بود؟

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه ایرانرسانه‌ها و مردم منتظرند تا یکی از اعضای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.