خانه / خبرگزاری تسنیم / اجاره روز مسکن در تهران (۱۳۹۷/۰۴/۲۱)

اجاره روز مسکن در تهران (۱۳۹۷/۰۴/۲۱)

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، در منطقه ۱۴ محله ابوذر یک واحد مسکونی به مساحت ۴۵ متر ۱۴ سال ساخت با شرایط ۲۵ میلیون پول پیش و ماهانه ۵۰۰ هزار تومان اجاره داده شده است. اجاره هر مترمربع این واحد مسکونی ۲۷ هزار و ۷۷۸ تومان است.

اجاره ماهانه آپارتمان ۵ ساله ۹۵ متری واقع در منطقه ۱۲ محله آبشار درمار یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است. مبلغ رهن این واحد مسکونی نیز ۵۰ میلیون تومان بوده است.

یک واحد مسکونی ۱۱۷ متری واقع در منطقه ۲ (درب دوم) با عمر ۹ ساله با مبلغ ۴۰ میلیون تومان پول پیش و ماهانه ۳ میلیون تومان اجاره داده شده، همچنین رهن و اجاره یک دستگاه آپارتمان ۷۷ متری واقع در هفت چنار که ۴۷ سال از ساخت آن می‌گذرد به ترتیب ۲۰ میلیون و یک میلیون تومان است.

رهن و اجاره ماهانه یک واحد ۶۵ متری ۵ ساله در آپادانا، واحد ۸۰ متری در باغ فیض، واحد ۱۰۳ متری واقع در آلستوم و واحد ۷۰ متری ۱۷ ساله در پونک به ترتیب ۳۰ میلیون و ۲ میلیون تومان، ۱۳۵ میلیون تومان و ۱۰۰ تومان و  ۱۵۰ میلیون و  ۲٫۳ میلیون تومان است.

همچنین مبلغ رهن آپارتمان ۴۶ متری در منطقه ۹ محله فیروزآباد ۲۹ میلیون با اجاره ماهانه ۳۵۰ هزار تومان است. واحد ۱۱۵ متری ۷ سال ساخت واقع در خیابان جمهوری با مبلغ ۵۰ میلیون تومان پول پیش و ماهانه ۲٫۵ میلیون تومان اجاره داده شده است.

در دروس رهن یک واحد مسکونی ۷۵ متری ۲۱۰ میلیون تومان است؛ یعنی هر مترمربع ۲٫۸ میلیون تومان. رهن یک سوئیت ۳۰ متری در ونک که ۱۵ سال از ساخت آن می‌گذرد  ۳ میلیون تومان رهن با اجاره ماهانه ۲۵۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

درباره ی مهدی ذوالفقاری

همچنین ببینید

کسری بودجه دولت آمریکا به ۱۱۰ میلیارد دلار رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، طبق اطلاعات وزارت خزانه داری آمریکا، دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.